Bet365, Unibet – stávkovanie live

Bet365Laura Trott začala obhajovať svoj titul omnium v ​​nádhernom štýle a vedie multidisciplinárnu udalosť na polceste. Ženský ekvivalent bedlam-on-bicyklov, v ktorom Mark Cavendish získal striebro, táto často zúrivá, Bet365 kvízavá kavalkáda farby je konzistentný dav. Navyše, aj napriek tomu, že je známy ako niečo ako lotéria, zdá sa, že splnil svoj zápas u 24-ročného športovca, ktorý zriedka dokončí z medailí odpoveď na bicykel na heptathlon.

otvára 10 km škrabací závod, rovný Unibet strelec medzi 18 súpermi, vyhral bieloruský jazdec Tatsiana Sharakova, ktorý zaútočil na 12 kôl a dokázal udržať potenciálne kamikaze úsilie a vziať celý kôň z oblasti, ktorá sa nezdá sa, že by sa o to,Jej miesto na vrchole oficiálneho pořadu po jednej udalosti by netrvalo dlho.Mark Cavendish získal oprávnené miesto na Bet365 olympijskom pódiu, ale nálada zostáva | Owen Gibson Prečítajte si viac

V nasledujúcom troch kilometroch individuálneho prenasledovania Trott 3min 25.054sec skončil prvý a vystúpil na vrchol celkového leaderboardu so štyrmi disciplínami.Spočiatku oproti Šarakovej, od ktorej bola oddelená pol cesty, Trott chytil a prešiel jej súpera na 2 000 m značku a mohol by poraziť ťahať vozík plný slamiek.

Predtým známy ako Devil Take Najdôležitejšie (a hlasné boo a podráždenie ktokoľvek sa rozhodol premenovať to), to je jeden z Unibet najpopulárnejších velodrome Bet365 wheezes, s jazdcami úlohou opakovane bzučať okolo trate, zatiaľ čo sa snaží zabezpečiť, že nedokončia posledný v sprinte pre ktorá označuje koniec každého druhého kola. Tí, ktorí sa nepodarí, sú vylúčení jeden po druhom, kým len dvaja jazdci nebudú bojovať za maximálne body.Je to disciplína, ktorú sa Trott premenil na umeleckú formu a jej šialene akútny pocit polohovania, očividne nadprirodzené uvedomenie si, čo sa deje za ňou a piestových nohách v šprinte, zaistilo, že získala maximálne body.

Spolu s Trojmovým omnium a mužským keirínom, ktorý má svoju druhú polovicu Jason Kenny, je ženský šprint jednou z troch udalostí, ktoré sa skončia v utorok posledný deň horúceho, potešujúceho a dôkladne príjemného velodromu. Po pomalom prvom dni boli davy dobré a Bet365 atmosféra bola nepríjemná, účasť brazílskeho Gideoniho Monteiroho v omnium pre Unibet mužov pomohla zabezpečiť rýchly obchod. V ženskom šprinte zostali Becky James a Katy Marchant samozrejme, aby vytiahol celorebrickú finále, ktorá odráža mužskú udalosť, v ktorej Jason Kenny porazil Callum Skinner.Po zlomení olympijského záznamu Victoria Pendletona s 200 metrami z 10,721 v kvalifikácii, Jamesov pokrok v posledných štyroch bol nabitý, aspoň povedať. Zostávajúc neskoro pred tým, ako sa podarilo zvíťaziť na línii vo svojom otváračke, mala iba 37 stotín na sekundu, aby ušetrila nad francúzskou Virginie Cueffovou v ďalšom, keď sa kvalifikovala na štvrtý finálový zápas proti Číne Zhong Tianshi. > Jamesov tréningový partner Marchant sa kvalifikoval na posledné osem komparatívnym prepadom 0,343 sekúnd, ktorý prenasledoval nemeckú Miriam Welte, ktorá sa pokúsila ukradnúť pochod so skorým výbuchom.Bývalý heptathlete, Marchant bude čeliť Litovskej Simone Krupeckaite v ostrých končiach súťaže, ktorá bude od tohto momentu vysporiadaná najlepšie z troch zápasov. Brániaci šampión Anna Meares predtým zlyhal aby po ôsmej porážke čínskeho Wai Szeho Leeho urobil posledných osem. Austrálska bola nútená do neznámej Unibet bonus pozície, keď ju musel Bet365 splácať v dvoch opakujúcich sa podujatiach, keď sa pokúsila dostať útok na medaily úplne doslova späť na trať. Nebolo to s Jamesom ďalšou súperkou Zhong, ktorá sa pre ňu ukázala príliš dobre a nabrala zostávajúce miesto. Legenda trati, Meares skončila dokončiť 10. celkovo predtým, ako sa podelila so svojím starým súperom Pendletonom stále ponecháva Rio s bronzom z keirínu, jej šiestu olympijskú medailu.32-ročná žena odmietla vyjadriť svoje plány v budúcnosti, ale naznačila, že môže pokračovať až do Tokyu 2020. Pohľad na jej pláč v jame naznačuje, že by si mohla teraz myslieť, že by mohli byť hry príliš ďaleko.